Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wieloletni dziennikarz nowym pracownikiem biura prasowego ratusza

Główne zdjęcie
Wawrzyniec Kłosiński

Wawrzyniec Kłosiński, który przez ostatnie ponad 30 lat był dziennikarzem, od dziś pracuje w łomżyńskim ratuszu. Jerzy Brzeziński, prezydent Łomży zatrudnił go w biurze prasowym Urzędu Miejskiego.

Wawrzyniec Kłosiński to łomżyniak od urodzenia... Ma niezwykle bogate doświadczenie dziennikarskie zarówno w prasie, radiu, jak i telewizji. Przez 18 lat pracował w łomżyńskim oddziale Polskiego Radia Białystok i właśnie stąd znany jest ogromnej części mieszkańców. Ostatnio – kilka miesięcy temu - był kierownikiem łomżyńskiej redakcji Gazety Współczesnej, skąd trafił do szpitala...
Jest aktywnym działaczem Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Pełni funkcję wiceprezesa i redaktora naczelnego kwartalnika Towarzystwa pt. „Wiadomości łomżyńskie”.
Obok Katarzyny Szmitko i Marka Kisiela jest pierwszym laureatem Nagrody Prezydenta Łomży za szczególne dokonania w dziedzinie kultury (Nagroda przyznana w grudniu 2005 roku).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę