Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Napadli na... kuzyna

Czterech młodych mężczyzn podejrzanych o napad na 69-letniego mieszkańca Drogoszewa (gm. Miastkowo) zatrzymali łomżyńscy policjanci. Do napadu doszło w nocy 15 października. Dwóch mężczyzn w zaciągniętych na twarz kominiarkach wtargnęło do domu samotnie mieszkającego mężczyzny, po czym jeden przytrzymał go przygniecionego do podłogi, a drugi skradł 10 tys zł. Napastnicy wiedzieli, gdzie szukać pieniędzy, bo jak się okazało dwóch z czterech organizatorów napadu to jego kuzyni.

Jak podkreśla Krzysztof Leończak z łomżyńskiej policji zatrzymani mężczyźni mają od 24 do 27 lat. Dwóch z nich to mieszkańcy gminy Brańszczyk, trzeci pochodzi z okolic Wyszkowa, a  czwarty z Miastkowa. Wobec trzech pierwszy sąd na wniosek prokuratury zastosowała areszt tymczasowy na trzy miesiące, a mieszkaniec gminy Miastkowo po przedstawieniu zarzutów został zwolniony do domu.     

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę