Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Poparzony, po wybuchu pyłu...

41-letni mężczyzna został poparzony, po wybuchu pyły w piecu węglowym. Do nietypowego wypadku doszło wczoraj wieczorem - tuż przed godz. 18.00 - w jednym z domów przy ulicy Polnej w Łomży. Jak relacjonuje Marian Przybyłkiewicz dyżurny Miejskie Stanowisko Kierowania PSP w Łomży mężczyzna dosypywał do pieca trociny, gdy obłok pyłu nagle wybuchł tuż przed nim. Mężczyzna z poparzeniami twarzy, rąk i nóg został przewieziony do szpitala.

Strażacy podkreślają, że do tego typu mikro wybuchów dochodzi bardzo rzadko.
- Im bardziej rozdrobnione substancja organiczna – drewno, węgiel czy słoma – tym większe niebezpieczeństwo takiego zdarzenia. Oczywiście musi być także zapewniony odpowiedni dostęp powietrza i wysoka temperatura – tłumaczy strażak.
W tym roku to pierwsze takie zdarzenie w Łomży.
cz
pt, 24 października 2008 07:12
Data ostatniej edycji: pt, 24 października 2008 07:31:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę