Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Policjant potrącił nastolatki

Dwie 15-letnie dziewczynki zostały potrącone we wtorek po południu w pobliżu przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ulicą Rycerską. Jak informuje sierżant Kamil Sorko z biura prasowego KWP w Białymstoku - obie z ogólnymi potłuczeniami zostały przewiezione do szpital w Łomży, gdzie pozostały na obserwacji. Jak się okazało za kierownicą lanosa, który uderzył w dziewczynki, siedział 42-letni policjant z Łomży.

Do tragicznego zdrzenia doszło około godziny 15.30. Policjanci podkreślają, że dziewczyny zostały potrącone za przejściem dla pieszych. Nastolatki prawdopodobnie skracały sobie drogę i nagle weszły na jezdnie, przed nadjeżdżającego od strony Szosy Zambrowskiej lanosa.
Policjant, który prowadził prywatny samochód był  trzeźwy.
cz
wt, 21 października 2008 22:23
Data ostatniej edycji: śr, 22 października 2008 07:47:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę