Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijani (kochani) rodzice

Wczoraj policjanci donieśli o tragicznym poszukiwaniu przez siedmiolatkę ze Szczuczyna pijanej mamy, dziś informują o pijanym małżeństwie, które w nocy znaleziono przy zaparkowanym polonezie wewnątrz którego znajdowały się ich dzieci - roczny chłopiec i jego 6-letnia siostrzyczka. Badanie alkomatem wykazało, że 40-letni ojciec w wydychanym powietrzu miał ponad 2,6 promila alkoholu, a mama prawie 2 promile alkoholu.

Na rodzinę przypadkowo natknęli się policjanci patrolujący nocą Dąbrowę Białostocką. Na poboczu ulicy Wojska Polskiego stał polonez, a przy samochodzie, w którym było dwoje małych dzieci, znajdowali się ich pijani rodzice. Mężczyzna i kobieta podczas rozmowy z policjantami wzajemnie oskarżali się o kierowanie autem, ale póki co tej zagadki nie udało się rozwikłać. Oboje spędzili noc trzeźwiejąc w policyjnej izbie zatrzymań, a ich dziećmi w tym czasie zaopiekował się wujek.
Jak podkreśla sierż. Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i ustalają kto kierował pojazdem. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo rodzicom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. O całej sprawie poinformowany zostanie również sąd rodzinny i nieletnich.
cz
wt, 21 października 2008 13:46
Data ostatniej edycji: wt, 21 października 2008 13:54:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę