Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Jubileusz Amazonek

Jubileusz 15-lecia świętować będą łomżyńskie Amazonki. Inicjatorka powołania stowarzyszenia była nieżyjąca już lekarka dr Ewa Iwanowska. 19 października 1993 roku zebrała ona grupę 18 kobiet w celu powołania do życia Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży. Amazonki wyznaczyły sobie cele: wzajemne wsparcie, podnoszenie kondycji psychicznej i fizycznej członkiń, profilaktyka chorób nowotworowych, promocja zdrowia, współpraca z instytucjami i stowarzyszeniami działającymi na rzecz chorych i niepełnosprawnych i pomoc rodzinom z problemem onkologicznym i od tamtej pory nieustannie, mimo przeciwności losu, je realizują.

Jubileusz 15-lecia Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży odbędzie się już jutro – w sobotę 18 października. W programie spotkania, które rozpocznie się o godzinie 16.00, znalazła się wystawa prac malarskich Amazonki Haliny Drożyner, mini pokaz mody oraz koncert „Tercetu egzotycznego”. Imprezę w sali Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej zakończy
Kurpiowska biesiada przy regionalnym stole.

Działalność Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży wspierają sponsorzy i ludzie dobrej woli. To dzięki nim jest możliwa cykliczna organizacja takich wydarzeń jak: Dni otwarte w onkologii, Czerwcowe Dni Walki z Rakiem czy Bal Życzliwych Serc - podkreślała na antenie Radia Nadzieja obecna prezes Amazonek Barbara Porwoł. 
200829104429.jpg
cz
pt, 17 października 2008 15:43
Data ostatniej edycji: pt, 17 października 2008 18:11:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę