Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Po PiS PO czyli Gołaszewska za Grzymałę...?

Główne zdjęcie
Agata Gołaszewska

Radna Agata Gołaszewska, działaczka lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej, zabiega o funkcję kierownika Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Gołszewska znalazła się w gronie kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na to stanowisko.

Przypomnijmy przed miesiącem z funkcji kierownika powiatowego biura ARiMR został zwolniony Wiesław Grzymała przewodniczący łomżyńskiej Rady Miasta. Jak sam mówi był już ostatnim kierownikiem w tej instytucji związanym z Prawem i Sprawiedliwością. Grzymała podkreśla, że został zwolniony bezprawnie, bo Rada Miasta nie wyraziła na to zgody...
Tymczasem w Agencji ogłoszono konkurs w poszukiwaniu nowego kierownika i jak na razie wszystko wskazuje na to, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami, duże szanse na wygranie ma radna miejska Alicja Gołaszewska. Działaczka PO pomyślnie przeszła już połowę drogi do fotela kierownika w ARiMR. Pozostała tylko rozmowa kwalifikacyjna... Dodać wypada, że formalnie w grze o fotel kierownika pozostało jeszcze jej dwóch rywali: Andrzej Czechowski ze Starej Łomży p/ Szosie i Jerzy Śmiarowski z Łomży.
cz
pt, 03 października 2008 15:19
Data ostatniej edycji: pt, 03 października 2008 15:22:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę