Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

XXVII Manewry Techniczno-Obronne w Nowym Młynie

Harcerze, militaryści, survivalowcy i twardziele z całej Polski tradycyjnie stawią się na starcie XXVII Manewrów Techniczno-Obronnych w Nowym Młynie koło Miastkowa pod Łomżą. Od dziś do niedzieli ponad 150 uczestników manewrów będzie miało okazję przejść praktyczny sprawdzian wiedzy i umiejętności harcerskich i technicznych. W programie imprezy znalazły się m.in. strzelanie sportowe, wielogodzinna gra terenowa, wielobój ratowniczo-medyczny, nocny bieg na orientację.

Manewry Techniczno-Obronne w Nowym Młynie organizowane są tradycyjnie przez 62 Harcerski Klub POL-SURVIVAL z Łomży, instruktorów Komendy Hufca ZHP w Łomży i zaprzyjaźnionych instruktorów różnych specjalności.
Organizatorzy podkreślają, że MTO są propozycją dla drużyn harcerskich, grup survivalowych, klas szkolnych, militarystów i wszystkich zainteresowanych sportami obronnymi. Opierają się na ideałach braterstwa, służby. Stanowią praktyczny sprawdzian wiedzy i umiejętności harcerskich i technicznych oraz zgrania startujących zespołów.
Każdy z zastępów (patroli), które zgłosiły się do udziału w trzydniowej eskapadzie powinien posiadać kompletne umundurowanie harcerskie i polowe. „Twardziele” powinni także zabrać ze sobą prowiant na 3 dni, osprzęt saperski (toporek, saperka), kompletną apteczkę, busolę, sprzęt do wykreślania na mapie, latarki, śpiwory i wyposażenie osobiste dostosowane do każdych warunków atmosferycznych, tak aby w miarę spokojnie przeżyć trudny okres. Jak co roku dla najlepszych patroli przygotowane są ciekawe nagrody.

zobacz więcej: www.polsurvival.pl
210204100642.gif
cz
pt, 03 października 2008 07:10
Data ostatniej edycji: pt, 03 października 2008 14:50:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę