Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Śliskie południe na „61”...

Główne zdjęcie
kierowca tej ciężarówki miał 2,2 promila alkoholu

Niebezpiecznie było wczoraj po południu na drogach Łomży i regionu. Choć doszło do kilku tzw. zdarzeń drogowych na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych, a i obrażenia których doznali jadący w samochodach ludzie nie były ciężkie. O tym, że „61” była wczoraj śliska przekonał się także 52-letni Litwin, który jechał tędy ciężarową scanią z przyczepą. Jego samochód wylądował w rowie na wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki. Okazało się, że w tym wypadku poślizg był wspomagany... Litwin miał w wydychanym powietrzu 2,2 promila alkoholu.

 Jedno ze zdarzeń miało miejsce w Mieczach pomiędzy Grajewem a Rajgrodem. Po godzinie 14.00 doszło do zderzenia fiata uno z samochodem dostawczym renault. Prawdopodobnie kobieta kierująca fiatem nie zachowała należytej ostrożności i nie zdążyła w porę wyhamować pojazdu na mokrej nawierzchni.

Kolejny wypadek wydarzył się kilka minut po godzinie 17.00 w Łomży. Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Polowej kierujący ciągnikiem siodłowym marki renault Rosjanin najechał na tył fiata pandy, który o uderzył w stojąca przed nim toyotę yaris. Zarówno mężczyzna kierujący pandą jak i kobieta kierująca toyota z obrażeniami kręgosłupa zostali przewiezieni do szpitala. Oboje, po niezbędnych badaniach i zabiegach, zostali zwolnieni do domów.

Następna stłuczka na trasie nr „61” miał miejsce około godz. 18.30. W okolicy skrzyżowania zjazdu do miejscowości Boczki (pomiędzy Szczuczynem a Grajewem) daewoo lanos zderzył się z litewską lawetą.
cz
śr, 01 października 2008 08:02
Data ostatniej edycji: śr, 01 października 2008 08:10:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę