Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

OSM Piątnica najlepsza

OSM Piątnica zajęła I miejsce w Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Wyniki rankingu ogłoszono podczas odbywającego się w weekend VI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej w Augustowie. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy zdobyła 52,9 punktów na 100 możliwych.

W rankingu udział wzięło 16 mleczarni. Oceniano je m.in. pod względem perspektywy finansowej, gdzie OSM Piątnica z 68,5 pkt wyprzedziła nawet niesklasyfikowany Mlekpol, który w tej konkurencji zdobył 66,2 pkt. Inne kryteria oceny to perspektywa klientów (wygrała SM z Ostrowa Mazowieckiego), perspektywa procesów (SM Ciechanów), perspektywa potencjału (w tej kategorii także wygrała OSM Piątnica) oraz perspektywa dostawców (OSM Chojnice).
Dodajmy, że drugie miejsce w rankingu zajęła OSM w Sierpcu - 44,5 punktów, a trzecie OSM w Chojnicach - 40,9 punktów.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę