Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Więcej inspektorów transportu drogowego

Kierowcy szczególnie samochodów ciężarowych jeżdżących po drogach regionu powinni mieć się na baczności. W województwie podlaskim przybywa inspektorów transportu drogowego. To oni przede wszystkim sprawdzają czy ciężarówki nie są przeładowane, czy kierowcy mają wymagane licencje i zezwolenia, a także czy przestrzegają przepisów o czasie pracy i koniecznym odpoczynku. Jeżeli nie nakładają dotkliwe kary finansowe, które nie rzadko sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych.


We wrześniu zwiększyła się o 6 liczba inspektorów transportu drogowego zatrudnionych w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Białymstoku. Nowi inspektorzy zostali zatrudnieni w oddziałach w Łomży i w Suwałkach. Kolejnych 5 kandydatów odbywa 6-miesięczny kurs przygotowawczy, a po zdaniu egzaminu państwowego oni także zostaną zatrudnieni w oddziałach w Łomży i Suwałkach. Docelowo tylko Oddział Wydziału Inspekcji w Łomży będzie liczył 5 inspektorów. Dotychczas w całym województwie podlaskim inspektorów było tylko 18.  

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę