Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Kolejny wypadek pod Małym Płockiem

Cztery osoby, w tym małe dziecko, odniosły obrażenia podczas wypadku do którego doszło w okolicach leśniczówki w Małym Płocku. Audi 80 jadący od strony Łomży uderzyło w tył przyczepy ciągnika rolniczego. Trwa ustalanie co było przyczyną wypadku. Ze względu ma mżawkę warunki drogowe były trudne, a do tego na jezdni w miejscu gdzie doszło do wypadku widać było tłustą plamę...

Do wypadku doszło koło godziny 13.30. Białe audi 80, tak jak i ciągnik rolniczy, w którego przyczepę uderzyło, jechało w kierunku Małego Płocka. Do wypadku doszło na podjeździe niewielkiego wzniesienia, w miejscu gdzie droga przebiega przez las. Uderzenie było tak silne, że zerwana został tylna oś przyczepy... Ranni to kierowca audi, a także dwie kobiety i dziecko, które jechały tym samochodem. Obecni na miejscu ratownicy podają, że stan rannych kobiet jest ciężki. W przypadku dziecka i kierowcy rany nie wyglądały na poważne. Cała czwórka została przewieziona karetkami pogotowia do łomżyńskiego szpitala.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę