Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Dilerzy za kratkami

Pięciu z sześciu zatrzymanych pod koniec ubiegłego tygodnia młodych mieszkańców Łomży i Zambrowa podejrzanych o handel narkotykami trafiło do tymczasowego aresztu. Sąd zgodził się z wnioskiem policji i prokuratury, że jest to konieczne ze względu na prowadzone ciągle śledztwo. Na pytanie czy będą dalsze zatrzymania Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji odpowiada lakoniczne, że „sprawa ma charakter rozwojowy”.

Przypomnijmy w czwartek i piątek łomżyńscy policjanci przejęli blisko kilogram narkotyków. To rekordowa ilości w historii Komendy Miejskiej Policji. Wówczas zatrzymano też sześć osób w wieku od 18 do 26 lat. Zatrzymani to: Sylwester S., Marcin S, Grzegorz Z. Leszek Ł., Daniel B. i Karol R. Trzech ostatnich to mieszkańcy Łomży.  
Za rozprowadzanie narkotyków grozi im od dwóch do nawet dziesięciu lat więzienia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę