Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Rekordowo wielką ilość narkotyków przechwycili łomżyńscy policjanci

Blisko kilogram narkotyków przechwycili łomżyńscy policjanci. Przy okazji zatrzymano sześć osób – trzech mieszkańców Łomży i trzech Zambrowa - podejrzanych o rozprowadzenia narkotyków. Akcja rozpoczęła w czwartek od zatrzymania samochodu na drodze pomiędzy Łomżą a Zambrowem. Następnego dnia do akcji wkroczyli nawet policyjni antyterroryści. Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji to największa ilość przechwyconych narkotyków w historii Komendy Miejskiej Policji w Łomży.


Policjanci przechwycili 639 gramów marihuany, 335 gramów amfetaminy, 22 tabletki ekstazy i 6 gramów haszyszu. Sześciu zatrzymanych – to mężczyźni w wieku od 18 do 26 lat. Poza środkami odurzającymi policjanci zabezpieczyli u nich także sporą ilość gotówki, kastety i pałki teleskopowe.
Jeszcze dziś mają stanąć przed łomżyńskim sądem, który ma ustosunkować się do wniosku policji i prokuratury o tymczasowe aresztowanie dilerów.

Leończak dodaje, że zatrzymanie dilerów nie było dziełem przypadku. Szajka była wcześniej rozpracowywana.
- Aby przejąć narkotyki policjanci zajmujący się tą sprawą pracowali non stop przez 30 godzin – podkreśla Leończak. Łomżyńskich policjantów wspierali w tym funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, a w czasie zatrzymania dilerów i przejęcia narkotyków także policyjni antyterroryści.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę