Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Nie ma to jak sąsiad...

Dobry sąsiad to jest skarb... Dobrze wiedzą to ci, którzy pamiętają emitowaną przed laty w telewizji bajkę „Sąsiedzi”, lub oglądający serial „Rodzina Zastępcza”. W przekonani, że ma dobrego sąsiada upewnił się ostatnio jeden z mieszkańców podłomżyńskiego Janowa. Sąsiedzi zatrzymali złodzieja, który okradł jego mieszkanie.


Jak informują łomżyńscy policjanci w samym środku dnia 20-letni mieszkaniec Warszawy wykorzystując nieobecność domowników wyważył drzwi balkonowe i przez nie dostał się do wnętrza jednego z domów w Janowie. Po przeszukaniu pomieszczeń dokonał kradzieży mienia  m.in. lornetki i biżuterii w łącznej wysokości ok. 1000 zł. Złodziej miał jednak pecha... Gdy wychodził z torbą z domu został zauważony przez sąsiada, który natychmiast zatelefonował do właściciela domu. Okazało się, że o wizycie goście ten nic nie wiedział. Do akcji wkroczyła więc córka sąsiada i jej zięć. Złodziej wobec sąsiedzkiej interwencji nie miał szans... Został zatrzymany, a następnie przekazany wezwanym na miejsce zdarzenia policjantom.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę