Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@

O włos od tragedii...

Czterech mężczyzn zostało przywalonych gruzami stropu podczas remontu w dawnej szkole w Krzeczkowie Szepielakach w gminie Czyżew. Na szczęście, obyło się bez większych obrażeń. Dwóch z nich, po opatrzeniu ran w wysokomazowieckim szpitalu, jeszcze wczoraj zostało zwolnionych do domów. Dwóch pozostały robotników zostało tu na obserwacji.

Do wypadku doszło w we wtorek przed południem. Cegły w budynku, który ma być w przyszłości domem weselnym posypały się, kiedy jeden z robotników zaczynał kuć ścianę. Zwaliła się na nich jedna ściana.  
Prokurator i inspektor nadzoru budowlanego sprawdzą, czy przy remoncie nie doszło do żadnych uchybień.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę