Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Zmarzliście? Będzie cieplej!

Jeszcze dziś w blokach w Łomży może zrobić się cieplej. Zarządcy bloków w Łomży zdecydowali o włączeniu ogrzewania w swoich zasobach. Już odpowiednie pismo z SM Perspektywy trafiło do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Podobnej treści pisma z ŁSM i MPGKiM - zarządzającego blokami komunalnymi - lada moment też tam trafią.


Jak podkreśla Jerzy Brodziuk wiceprezes ŁSM  po sobotnim spadku temperatury wczoraj rozdzwoniły się telefony w spółdzielni od lokatorów domagających się włączenia ogrzewania.

Z decyzją o włączeniu ogrzewania póki co waha się prezes Marian Kuprel z SM Jedność. On twierdzi, że na razie lokatorzy z takimi prośbami jeszcze nie dzwonili.

Administratorzy spółdzielni mieszkaniowych przypominają, że lokatorzy w domach, w których zamontowane są zawory z termostatami powinni je odkręcić „ma maksa” aby  zapobiec zapowietrzeniu instalacji cieplnej.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę