Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Najlepsi kolarze przejadą przez Grajewo, kierowców czekają korki

Główne zdjęcie
Trasa trzeciego etapu wyścigu (fot. podlaska.policja.gov.pl)

144 kolarzy, w tym dziesięciu Polaków, jedzie w 65. Tour de Pologne. Wyścig w niedzielę zaczął się w Warszawie, a zakończy się w sobotę w Krakowie. Dziś trzeci etap wyścigu. W południe kolarze wystartują w Mikołajkach by przez Ełk i Grajewo dojechać do Białegostoku. W związku z tym kierowcy jadący droga krajową nr 65 powinni liczyć się z utrudnieniami.

Jak podaje policja wyścig przebiegać będzie głównymi ciągami komunikacyjnymi województwa oraz ulicami miast przy całkowicie wyłączonym ruchu na całej trasie. Z Grajewa do Ełku nie będzie można przejechać już od godziny 12.30, a z Grajewa do Białegostoku od godziny 13.30. Kolarze zgodnie z planem w samym Grajewie mają pojawić się około godziny 14.00. Na pięć minut przed przejazdem kolumny wyścigu na drodze krajowej nr 65 nastąpi także całkowite zamknięcie ruchu poprzecznego.

Dodajmy, że dziś kolarze do pokonania mają trasę liczącą 184,8 km. W żółtej koszulce lidera wyścigu pojedzie  Murilo Fischer z grupy Liquigas-Gaspol.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę