Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wynieśli go z ognia

O wielkim szczęściu może mówić bezdomny, którego w piątkowy wieczór strażacy wynieśli z płonącego budynku. Do zdarzenia doszło na ulicy Piaski w Łomży. Kilka minut przed godziną 21.00 strażaków wezwano do płonącego baraku. Gdy strażacy dotarli na miejsce ogień obejmował już cały dach murowanego budynku.

Jak relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP  w Łomży w strażacy, którzy weszli do wnętrza płonącego budynku, w jednym z pomieszczeń znaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Okazało się, że to bezdomny, który tu pomieszkiwał. Mężczyznę z objawami zatrucia dymem wyniesiono na zewnątrz i przekazano lekarzom z karetki pogotowia, którzy natychmiast przewieźli go do szpitala.
W akcji gaśniczej brało udział łącznie 11 samochodów zarówno państwowej jak i ochotniczej straży pożarnej. Straty spowodowane pożarem wstępnie wyceniono na około 20 tysięcy złotych. Prawdopodobną przyczyną wybuchu ognia było podpalenie...
200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę