Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Tragedia w Łomży. Młoda matka utopiła noworodka

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony czwartek w Łomży. 19-letnia łomżanka urodziła chłopca w toalecie i tam też go utopiła. Prokuratura uznała, że młoda matka działała w wyniku szoku poporodowego i postawiła jej zarzut dzieciobójstwa.

Nastolatkę z utopionym noworodkiem znalazła matka dziewczyny. Jak podała na swojej stronie internetowej Gazeta Współczesna widok był tak szokujący, że kobieta zemdlała. Przebywający w tym samym domu pozostali członkowie rodziny wezwali karetkę i policję.

Matka dziecka jest w szoku i jak twierdzi niewiele pamięta z tych wydarzeń. Obecnie jest badana psychiatrycznie. Za dzieciobójstwo grodzi jej od 3 miesięcy do 5 lat pobawienia wolności.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę