Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Nowa dyrektor w Drozdowie

Anna Archacka dotychczasowa naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Łomży obejmie funkcję dyrektora Muzeum Przyrody w Drozdowie. Właśnie rozstrzygnięto konkurs na obsadzenie stanowiska, które przez ostatnie lata piastował zmarły po nagłej chorobie, pod koniec ubiegłego roku Mirosław Grużewski.


Jak poinformował starosta łomżyński Krzysztof Kozicki pani Archacka wygrała jednomyślnie postępowanie przed komisją konkursową, a dziś zarząd powiatu zaakceptował ten wynik. Anna Archacka obejmie funkcję dyrektora muzeum w poniedziałek 1 września.   

Muzeum Przyrody w Drozdowie powstało przed 24 lat. Podstawowe jego zadania to: badanie przyrody Polski północno-wschodniej, a w szczególności Ziemi Łomżyńskiej, gromadzenie i trwała ochrona muzealiów przyrodniczych, a także - z racji usytuowania Muzeum w dawnej siedzibie rodziny Lutosławskich - dokumentowanie działalności ziemiaństwa łomżyńskiego ze szczególnym uwzględnieniem rodziny Lutosławskich.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę