Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
_MG_7616.jpg

Możemy pomóc osobom poszkodowanym przez nawałnicę

Rosną straty spowodowane przez nawałnice, która w sobotę wieczorem siała zniszczenie w okolicach Wysokiego Mazowieckiego i Zambrowa. Zgodnie z najnowszymi - jeszcze szacunkowymi - wyliczeniami podanymi przez Podlaski Urząd Wojewódzki sięgają one już 30 mln zł. Uszkodzeniu uległo ok. 104 budynków mieszkalnych, 332 budynków gospodarczych w 237 gospodarstwach wiejskich w 52 wsiach. Caritas Diecezji Łomżyńskiej zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy mogą i chcą udzielić wsparcia finansowego poszkodowanym wskutek sierpniowych anomalii pogodowych o wpłaty na konto: BS o/Łomża: 18 8757 0001 0001 6766 2000 0330 z dopiskiem „Nawałnica”.


Orientacyjne straty wynoszą: w infrastrukturze ok. 1,9 mln zł (linie energetyczne, telefoniczne, itp.), w lasach państwowych i prywatnych ponad 2,1 mln zł (zniszczony obszar obejmuje ok. 244 ha), zaś w gospodarstwach ok. 24 mln zł. 
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę