Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Pojechał jak w domu?

Do nietypowego wypadku doszło wczoraj w okolicach Czarnej Wsi pod Rajgrodem. Rowerzysta z Anglii zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się z samochodem osobowym. Brytyjczyk ze złamaną łopatką, stłuczeniami barku, ogólnymi potłuczeniami ciała i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala.

Jak wyjaśnia podinsp. Andrzej Baranowski  z zespołu prasowego KWP w Białymstoku Brytyjczyk jechał w grupie rowerzystów. W pewnym momencie, gdy „peleton” był wyprzedzany przez  samochód osobowy, jeden rowerzysta niespodziewanie zjechał na lewą stronę jezdni. Tym razem jazda po niewłaściwej stronie drogi okazał się bardzo niebezpieczna. Brytyjczyk wjechał wprost pod koła nadjeżdżającego volkswagena i w efekcie zderzenia z nim z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę