Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Po burzy.

Główne zdjęcie
fot. Guziec

Liczne podtopienia, zwalone drzewa, to krótki bilans sobotniej burzy, która przeszła nad regionem. 34 zdarzenia zanotowała Państwowa Straż Pożarna w Łomży w tym 17 zalanych obiektów tj. piwnic, garaży i 15 zwalonych drzew. Ciągle jeszcze trwają prace nad usuwanie skutków ulewy.

fot. maciek1990 forum.4lomza.pl
fot. maciek1990 forum.4lomza.pl

Najgorzej sytuacja przedstawia się w samym mieście Łomży. Brakowało prądu, liczne zalane pojazdy, zwalone drzewa. Całą noc i rano straż otrzymuje zgłoszenia o zdarzeniach dlatego bilans może się jeszce zmienić. Na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał.

10 tysięcy gospodarstw pozoztaje bez prądu. Najwięcej awariii jest w okolicach Czyżewa, Wysokiego Mazowieckiego i Łomży. Energetycy na bieżąco przyłączają prąd.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę