Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Wiktorzynem

Dwóch młodych mężczyzn – mieszkańcy Łomży (27 lat) i Piątnicy (28) – zginęło w wypadku jaki nocą wydarzył się nad drodze Łomża – Białystok w okolicach Wiktorzyna. BMW na łuku drogi nie skręciło, ale pojechało prosto na pobocze i uderzyło w przydrożne drzewo. Trzeci mężczyzna (27) jadący samochodem z urazem kręgosłupa trafił do łomżyńskiego szpitala - poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 3.00. Jak relacjonują policjanci – podczas uderzenia samochodu w drzewo - potężna siła zmiażdżyła BMW. Ze wstępnych, policyjnych ustaleń wynika, że podróżujący autem mężczyźni najprawdopodobniej pili piwo. W środku znajdowały się porozrzucane puszki. Większość z nich jest była pusta. Niedopity alkohol policjanci znajdują również tuż przy ręku kierowcy.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę