czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Drogowi piraci strzeżcie się...

Czegoś takiego w łomżyńskiej drogówce jeszcze nie było... Widoczny na zdjęciu opel vectra, to najnowszy nabytek łomżyńskiej policji. Samochód został wyposażony w videorejestrator. Nowością jest jednak to, że podłączono do niego dwie niezależne kamery, które mogą jednocześnie rejestrować to co dzieje się przed jak i za samochodem.

Mł. insp. Robert Częścik I z-ca Komendanta Miejskiego Policji odbiera w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży samochód wyposażony w videorejestrator
Mł. insp. Robert Częścik I z-ca Komendanta Miejskiego Policji odbiera w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży samochód wyposażony w videorejestrator
 Oznacza to, że policjanci mogą ścigać jadącego przed nimi „pirata” i jednocześnie nagrywać kierowcę samochodu goniącego za oplem. Videorejestrator mierzy prędkość, ale na nagraniu rejestruje także wszelkie wykroczenia dokonywane przez kierowców np. przekroczenia „ciągłej” czy wyprzedzanie na skrzyżowaniu... co stanowi niezbity dowód niezgodnej z przepisami jazdy.
Policyjny opel to prawdziwa „bestia” szos. Ma grubo ponad 200 koni mechanicznych  i jak twierdzą policjanci jest w stanie dogonić każdego pirata.  Na stanie Komendy Miejskiej Policji zastąpił „wysłużonego” i „dobrze znanego” łomżyńskim kierowcom forda mondeo, który teraz trafił do Wysokiego Mazowieckiego.
 
190729010534.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę