Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Blisko korony...

Główne zdjęcie
Patrycja Jatczak

20-letnia Klaudia Ungerman z Łobeza (woj.zachodniopomorskie) została Miss Polski 2008. Wśród 28 najpiękniejszych Polek, które w niedzielny wieczór rywalizowały na scenie w Płockim amfiteatrze była także łomżanka Patrycja Jatczak. 19-latka z Łomży korony niestety nie zdobyła, ale znalazła się w ścisłym finale 10 „missek”, z których wybrano tę jedyną...

Finalistki oceniało 10-osobowe jury, w którym zasiadali m.in: producent gali Gerard Parzutek, aktorki - Grażyna Wolszczak i Agnieszka Popielewicz, a także rajdowiec Krzysztof Hołowczyc i dziennikarz sportowy Mateusz Borek.
Klaudia Ungerman, która wygrała wybory, poza zdobyciem tytułu Miss Polski 2008, korony i samochodu osobowego, wygrała także prawo reprezentowania Polski podczas wyborów Miss World 2008, które odbędą się jesienią na Ukrainie.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę