Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pojechali dopingować Kubicę

Główne zdjęcie
dobre nastroje tuż przed wyjazdem

W niedzielę na torze Hungaroring odbędzie się Grand Prix Węgier Formuły 1. Z Łomży to tylko 850 km, a więc wystarczająco blisko, aby wybrali się tam także nasi pasjonaci szybkiej jazdy i przy okazji członkowie „Fanklubu Łomża Roberta Kubicy”. Fanklub oficjalnie jeszcze nie został zarejestrowany, ale każdy kto zobaczy łomżyńską ekipę w drodze na Węgry, albo na trybunach toru na Hungaroring w to nie uwierzy.

„Fanklub Roberta Kubicy w Łomży” liczy raptem dziewięć osób. Wszyscy zmieścili się do jednego samochodu. Choć zdecydowanie wolniejszy niż bolid Kubicy, to za to ma więcej miejsca w środku, a i krajobraz można podziwiać... Członkowie klubu Kubice podczas Grand Prix Węgier dopingowali już w ubiegłym roku, ale jak zgodnie podkreślają tym razem są lepiej przygotowani...

Dziewięciu łomżan na Węgrzech spędzą kilka dni. Jak liczą już w piątek uda im się wejść na tor i zwiedzić pit-stopy, w których serwisowane są bolidy Formuły 1. W sobotę będą dopingowali Roberta Kubicę podczas treningów i sesji kwalifikacyjnej, a w niedzielę fani Kubicy z Łomży, będzie zasiądą na trybunie srebrnej, tuż przy prostej startowej. Jak zapewniają, to że są z Łomży także wtedy będzie widoczne...
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę