Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Krowie trojaczki spod Wizny

Taki przypadek zdarza się raz na kilkadziesiąt tysięcy porodów mówią lekarze weterynarii. We wsi Kramkowo koło Wizny krowa rasy: nizinna czarno - biała, urodziła trojaczki. Maleństwa i ich mama czują się dobrze.


Ciąża krowy trwa 280 dni i za zwyczaj kończy się narodzinami jednego cielątka.  Krowie bliźniaki na świat przychodzą w zaledwie 3% ciąż, a trojaczki... jeszcze rzadziej. Rekord na skalę świata to czworaczki.
Dodać wypada, że mama krowich trojaczków już wcześniej urodziła bliźniaki...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę