Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Królowa Bona bez ronda...

Łomżyńskie ronda nie raz stawały się „bohaterami”. Dyskusja o nich odżywa za każdym razem, gdy tylko nowe jest budowane. W tej chwili mamy ich osiem, a dziś mogliśmy się dorobić dwóch kolejnych. W planie sesji Rady Miasta był punkt dotyczący nadanie nazw dwóm nowym rondom – Królowej Bony i św. Wawrzyńca, ale... prezydent na samym początku sesji poprosił o jego skreślenie. Dodać wypada, że póki co oba ronda są ale na papierze...


Królowa Bona według pomysłu najwyższych władz Łomży patronowałaby „skrzyżowaniu – rondo” ulic Spokojnej z Al. Józefa Piłsudskiego, a święty Wawrzyniec „projektowanemu rondu na Al. Józefa Piłsudskiego z ulicą bez nazwy /teren byłego WZSR/”.
Warto dodać, że w tym samym projekcie uchwały prezydent chciał także m.in. nadać imię jednemu z dwóch mostów na Narwi. Według pomysłu „nowy” most przy kąpielisku miałby nazywać się „Most Drozdowski”.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę