Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Mazdę ukradli w Orzyszu. W ręce policji wpadli w Grajewie.

Grajewscy policjanci zauważyli na jednej z ulic jadącą powoli mazdę. Jej kierowca na widok radiowozu gwałtownie zawrócił, przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg. Po kilkuset metrach mazda uderzyła w słup. Z auta wybiegło dwóch mężczyzn, którzy pobiegli w kierunku osiedla. Ucieczka nie trwałą długo. Po chwili zostali zatrzymani. Byli to 15 i 25-letni bracia, mieszkańcy Ełku. Starszy nie miał uprawnień do kierowania i był wcześniej karany za kradzieże samochodów i włamania do sklepów.

 Policjanci sprawdzili pojazd, którym uciekało rodzeństwo. Okazało się, że mazda została skradziona miesiąc temu w Orzyszu. W plecaku młodszego z braci były łamaki i śrubokręty. Obaj zatrzymani zostali przekazani ełckiej policji. Teraz funkcjonariusze sprawdzą, czy chłopcy nie mają na sumieniu innych przestępstw.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę