Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drogi nasze (bez)cenne...

Niemal 34 mln złotych będzie kosztowało wybudowanie 1 km dwupasmowej „ósemki” w okolicach Białegostoku. Dla porównania na odbywająca teraz przebudowę krajowej „61” na odcinku niemal 20 km od Łomży w kierunku Ostrołęki białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wyda raptem 46 mln zł, a na rozpoczynająca się przebudowę 17 km odcinka krajówki nr „66” Zambrów - Osipy (kierunek na Wysokie Mazowieckie) ponad 61 mln. zł.


Jak podaje GDDKiA dwujezdniówka Białystok – Katrynka będzie pierwszą w województwie  nowoczesną drogą. W ciągu dwóch lata ma powstać niemal 6,5 km ekspersówki. To największa w tym roku przebudowa drogi krajowej w województwie podlaskim. Za 217 mln zł dwujezdniówka Białystok – Katrynka wybuduje firma Strabag sp. z o.o. Cały odcinek ma być sfinansowany przez budżet państwa i przekazany do użytku wiosną 2010.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę