Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Opel dachował w Łomży

Do nietypowego wypadku doszło we wtorkowe popołudnie w Łomży. Na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego z Aleją Piłsudskiego zderzyły się opel kadet i seat alhambra. W efekcie stłuczki opel wylądował na dachu...

Do wypadku doszło o godzinie 16.10. Prawdopodobnie kierowca seata wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wypadku ucierpiała jedna osoba - kobieta, paażerka opla, którą karetka zabrała do szpitala. Dwaj mężczyźni - kierowca i pasażer siedzący obok kierowcy - sami zdołali opuścić przewrócony na dach samochód.

Jak się okazuje, to nie jedyne dachowania, jakie przydarzyło się kierowcom w regionie. We wtorek rano, około godziny 8.30 na dachu zatrzymał się także saab jadący droga nr 677 na odcinku Śniadowo – Ostrów Mazowiecka. Tym razem kierowcy nic się nie stało. Sam zdołał opuścić przewrócony samochód nim dotarła na miejsce dotarła pomoc.
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę