Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zniesiony zakaz wstępu do lasów

Opady deszczu poprawiły sytuację w lasach. Zagrożenie pożarowe spadło, a Nadleśniczy Łomży zdecydował się na wycofanie okresowego zakazu wstępu do lasów. Zakaz ten wprowadzono blisko miesiąc temu – 12 czerwca.

Wówczas wilgotność ściółki w lasach wokół Łomży – nawet wczesnym rankiem - wynosiła raptem kilka procent, a temperatura powietrza w godzinach południowych zbliżała się do 30 st. C. Teraz w lasach jest już dużo lepiej. Dziś rano wilgotność ściółki leśnej na stanowiskach pomiarowych wynosiła 27 procent, a synoptycy zapowiadają na najbliższe dni dalsze przelotne opady deszczu oraz lokalnie możliwe burze z obfitą ilością wody spadającą z chmur.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę