Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Przeprowadzka drzewnej?

Prezydent Łomży Jerzy Brzeziński wszczął procedurę wygaszania zarządu Zespołu Szkół Drzewnych nad budynkiem przy Alei Legionów w którym dotychczas popularna „Drzewna” miała swoją siedzibę. Jednocześnie - jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza – wszczęto procedurę o ustanowieniu zarządu szkoły nad częścią budynku tzw. warsztatów przy ulic Sikorskiego.

Łukasz Czech dodaje, że póki co zabytkowy budynek przy Alei Legionów nie został jeszcze przekazany Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, ale ma to nastąpić niezwłocznie po uprawomocnieniu się decyzji prezydenta.
Przypomnijmy, że w marcu, gdy radni godzili się na wymianę z wojewodą podlaskim budynku szkoły Drzewnej (pod siedzibę OKE) za 42 działki podjęli także uchwałę o zobowiązującą prezydenta do  wybudowania szkole nowej siedziby. Podczas sesji w ubiegłym tygodniu okazało się jednak, że władze miasta nie mają zamiaru budować nowej siedziby Drzewnej. Wiceprezydent d.s oświaty Krzysztof Choiński zapowiedział natomiast, że będzie dążył do połączenia drzewnej z Publicznym Gimnazjum nr 3 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie w jeden zespół szkół.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę