Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Hipermarket w Łomży za dwa lata?

Centrum handlowo-rozrywkowe Veneda w Łomży zgodnie z planami inwestora Echo Inwestment ma zostać ukończone w 2010 roku. Tak wynika z informacji opublikowanej w dzienniku Parkiet. Gazeta potwierdza także nasze wcześniejsze informacje o tym, że inwestycja ma być znacznie większa niż pierwotnie informowano.


O to jak duży będzie planowany do realizacji przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży obiekt Parkiet zapytał Wojciecha Gepnera, doradcę ds. public relations w Echu.
„Obecnie rozważane są trzy koncepcje. Sądzę, że ostateczna zostanie wybrana po wakacjach. Powierzchnia centrum w Łomży będzie mniej więcej o połowę większa, niż wcześniej planowaliśmy” – wskazuje  w rozmowie z dziennikarzami Parkietu Gepner.
Aby inwestycje zrealizować musi zostać uchwalony nowy plan zagospodarowania terenu, na którym ma stanąć galeria. Echo Investment liczy, że nastąpi to jesienią, a oddanie galerii do użytku - zgodnie z informacją z Parkietu - spółka planuje na 2010 rok.

Gazeta podaje także, że w związku z tym, iż Echo Investment nie kupiło jeszcze „brakującej” do realizacji inwestycji działki od miasta (tzw. stara droga Zawadzka) rozwiązana została umowa dewelopera z siecią Real, która to miała zostać głównym najemcą łomżyńskiego centrum. 


zobacz: „Veneda” choć dużo większa, ale komunikacyjnie nie będzie groźna...(?)
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę