Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Region nawiedziły burze z silnym wiatrem

Wczoraj wieczorem przeszły nad regionem burze z silnym wiatrem. W całym województwie było około 20 przypadków związanych z burzą. W powiecie augustowskim w miejscowości Tobołowo trąba powietrzna całkowicie zerwała dach z jednego z budynków gospodarczych, w drugim częściowo go uszkodziła. Na tej samej posesji przewróciła też 2 samochody osobowe. W Augustowie na jeziorze Necko wiatr wywrócił jacht.

Burze z silnym wiatrem przeszły również nad zachodnią częścią województwa. Strażacy odnotowali jeden pożar, uszkodzony przez złamane gałęzie samochód oraz zrzucone przez wiatr bocianie gniazdo. Poza tym musieli zmagać się z połamanymi drzewami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę