Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przydrożne drzewa śmierci...

W łomżyńskim szpitalu zmarły dwie osoby z czterech rannych w sobotnim wypadku do którego doszło w okolicach Wiktorzyna na drodze Wizna - Łomża. Około godziny 14. 20 samochód volkswagen golf uderzył w przydrożne drzewo. Mimo szybkiego przewiezienia rannych do szpitala dwójki z nich – 21-letniego kierowcy i jednej z pasażerek - nie udało się uratować. Życiu dwóm pozostałym pasażerkom, mimo poważnych obrażeń jakich doznały, nie zagraża niebezpieczeństwo.


Samochodem z uczelni w Białymstoku do Łomży wracali studenci. Do wypadku doszło raptem kilka kilometrów od granic Łomży. Nie wiadomo czemu samochód nagle zjechał na pobocze drogi i z pełną prędkością uderzył w rosnące nieopodal drzewo. Na jezdni nie było widać śladów hamowania...
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę