Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Sprzątanie Narwi 2008

To już stało się tradycją, że na początku czerwca członkowie Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń” organizują akcję sprzątania Narwi. W sobotę po południu na brzegu rzeki przy nowym moście w Łomży zebrało się kilkanaście osób, które następnie ochoczo ruszyły na poszukiwania śmieci.

Nurkowie sprawdzili czy na dnie Narwi w pobliżu plaży nie ma przedmiotów mogących zagrażać zdrowiu, lub życiu kąpiących się tu łomżan, a sympatycy klubu zajęli się uprzątnięciem brzegu rzeki. Akcja przyniosła oczekiwane rezultaty. Płetwonurkowie z „Podwodnego Jelenia”  wydobywali zatopione śmieci. Główne były to plastikowe i szklane butelki, oraz zardzewiałe puszki  po napojach.

„Podwodny Jeleń” jest organizacją non-profit i zaprasza do współpracy lokalne firmy, które chciałyby wesprzeć działalność klubu.
Szef Klubu Adam Siwek podkreśla, że tegoro0czna akcje sprzątania Narwi wsparł wiceprezydent Łomży Marcin Sroczyński oraz Wydział Gospodarki Komunalnej Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Łomży.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę