Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Dyrektor Głaz

Maciej Głaz wygrał – według nieoficjalnych informacji – konkurs na trzeciego zastępcę dyrektora Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Działacz Platformy Obywatelskiej ma zająć odpowiedni gabinet w biurowcu przy ul. Nowej 2 w połowie czerwca.

Maciej Głaz to wiceprzewodniczący Rady Miasta Łomża. Przed rokiem kandydatem PO na posła, a dwa lata temu z rekomendacji partii ubiegał się o fotel prezydenta miasta.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę