Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zuchlandia 2008

Około pół tysiąca przedszkolaków spotkało się w Publicznym Przedszkolu nr 9 w Łomży. To tu po raz trzeci harcerze z Komendy Hufca ZHP w Łomży zorganizowali tzw. „Zucholandię”. Impreza poza dobrą zabawą ma na celu propagowanie zdrowej aktywności ruchowej, dbanie o zdrowie swoje i innych oraz podsumowanie całorocznego programu „Bezpieczny Przedszkolak”, polegającego na nauce zasad ruchu drogowego, bezpiecznego postępowania w życiu codziennym i udzielania pierwszej pomocy.

- Mówmy dzieciom, że są DOBRE, a właśnie takimi się staną -  podkreśla Tomasz Nidzgorski pomysłodawca „Zuchlandii”. - Proces uczenia się małego dziecka, w tym również dziecka o specjalnych potrzebach edukacyjnych polega na dążeniu do wiedzy, umiejętności i doświadczeń dlatego wyrażam ogromne słowa podziękowania wszystkim tym dla których DZIECKO i jego rozwój, radość oraz bezpieczeństwo jest najważniejsze – dodaje Nidzgorski.

„Zuchlandia” zorganizowana została w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę