Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżanka pierwszą wicemiss Podlasia

Główne zdjęcie
Patrycja Jatczak - pierwsza wicemiss Podlasia 2008 (fot. www.bstok.pl)

19-letnia Patrycja Jatczak z Łomży - studentka I roku administracji na Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku - została pierwszą wicemiss Podlasia 2008. Wybory najpiękniejszej mieszkanki regionu odbyły się w piątkowy wieczór. O tytuł Miss Podlasia w finale zorganizowanego już po raz 11 konkursu walczyło 18 kandydatek.


Za najpiękniejsza kobietę w województwie uznano 21-letnią studentkę architektury Martę Łukiańczuk. Poza koroną, nagrodą dla najpiękniejszej jest udział w eliminacjach do tytułu najpiękniejszej Polki.
Wraz z wyborem Miss Podlasia 2008 przeprowadzono także konkurs na Miss Nastolatek. Tytuł ten wywalczyła 16-letnia Marta Radek

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę