Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Zablokujemy Łomżę?

Mieszkający wzdłuż ulicy Wojska Polskiego łomżanie mają już dość tirów pod oknami swoich domów i zwodzenia w sprawie planowania obwodnicy Łomży. Chcą zablokować ulicę, aby o problemach ich i całej Łomży, przez której środek przejeżdża codziennie kila tysięcy tirów, dowiedział się cały kraj, a zajmujący się budowaniem dróg urzędnicy wreszcie ruszyli z rzeczywistymi pracami nad obwodnicą. „Komitet Sołeczno-Protestacyjny” zaprasza wszystkich dorosłych mieszkańców Łomży, ale także pobliskich miejscowości do udziału w „zgromadzeniu publicznym”.

„Zgromadzenie publiczne” (zgodnie z prawem o zgromadzeniach Dz. U. z dnia 1 sierpnia 1999r. zm. 1 stycznia 2004 r.) odbędzie się w piątek 16 maja w godzinach 14.00 – 16.00 przy rondzie przy ulicach Wojska Polskiego i Poznańskiej.
Celami zgromadzenia – wyszczególnianymi przez organizatorów – są:
1.rozwiązanie sytuacji bezpieczeństwa życia mieszkańców
2.przyspieszenie budowy obwodnicy Łomży.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę