Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

CBA w TVB sprawdzało łomżyńską firmę?

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli w środę do Ośrodka Telewizji Polskiej w Białymstoku. Ich wizyta nie miała jednak żadnego związku z obecną sytuacją TVB, ale jak podaje serwis wspolczesna.pl może chodzić o firmę z Łomży, która przed kilku laty współpracowała z telewizją.


- Wizyta była związana z wykonaniem polecenia prokuratury sprawdzającej producenta zewnętrznego programów – taką informacje uzyskali dziennikarze Współczesnej w Zespole Rzecznika Prasowego Telewizji Polskiej w Warszawie. - Z producentem tym TVP S.A. zerwała współpracę w 2006 r., natychmiast po zmianie kierownictwa oddziału - podkreślają pracownicy TVP.
Współczesna powołując się na własne informacje podała, że może chodzić o firmę współpracującą z redakcją TVB mieszczącą się w Łomży.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę