Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Od środy po nowej nitce Szosy Zambrowskiej

Przez kilka miesięcy kierowcy z Łomży mogli przyglądać się jak powstaje... Teraz wreszcie będą mogli sprawdzić jak się po niej jeździ. W środę przed południem wykonawca inwestycji pn.: „Budowa II etapu ulicy Szosa Zambrowska” planuje przeniesienie całego ruchu z obecnie używanego pasa jezdni, na nowo wybudowaną nitkę Szosy Zambrowskiej.

- Zmiana pasa po którym odbywał się będzie ruch na Szosie Zambrowskiej związana jest z planowanym rozpoczęciem prac rozbiórkowych prawie 300-metrowego odcinaka starej nawierzchni jezdni – informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. - Będzie tu wylana nowa nowa warstwa asfaltu. Ponadto wykonane zostaną dojazdy do posesji, kanalizacja sanitarna i deszczowa oraz dokończenie budowy oświetlenia drogowego z montażem słupów stalowych – dodaje.

Zgodnie z obecnie obowiązująca umowa całość prac na Szosie Zambrowskiej ma zostać ukończona do końca miesiąca. Wówczas Łomża zyska kolejny – tym razem 800 metrów odcinek ulicy dwujezdniowej. Na jej wybudowanie wydamy prawie 5,3 mln złotych
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę