Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mlekpol najwyżej na liście 500 „Rzeczpospolitej”

Główne zdjęcie
źródło: Rzeczpospolita

Po raz kolejny grajewski Mlekpol znalazł się najwyżej spośród polskich spółdzielni mleczarskich w kraju na liście 500 największych firm dziennika „Rzeczpospolita”. Spółdzielnia z Grajewa uplasowała się w rankingu na 144 pozycji, a wartość szacunkowa Mlekpolu wyceniona została na 855 mln. zł. Jej główny konkurent wysokomazowiecka Mlekovita jest na 169 miejscu.

Po raz dziesiąty edycja dziennik „Rzeczpospolita” opublikował listę 500 największych firm Rzeczpospolitej. Zdaniem organizatorów tegoroczna, jubileuszowa, edycja listy jest pełniejsza od poprzednich, ponieważ swoje dane zechciały ujawnić te duże polskie przedsiębiorstwa, które dotychczas takich danych nie chciały publikować. Lista 500 stworzona została w oparciu o dane finansowe największych firm za 2007 rok. W rankingu wciąż prawie połowa podmiotów jest kontrolowana przez kapitał zagraniczny, to jednak z roku na rok jest w nim coraz więcej firm polskich.
Na liście obok Mlekpolu znalazły się: SM Mlekovita – Grupa Kapitałowa – 169 pozycja i jako trzecia mleczarnia OSM Łowicz – 339 pozycja.

Poza mleczarniami z regionu na liście jest także grajewski Pfleiderer i... JBB z Łysych

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę