Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ogrodnicze Hity z Zambrowa i Łomży

Tuja Szmaragd oferowana przez firmę EDEN Zdzisława Kaczyńskiego z Woli Zambrowskiej została uznana „Hitem” odbywających się w sobotę i niedziele w Szepietowie Wiosennych Targów Ogrodniczych. Targi na których swoją ofertę zaprezentowało ponad sto firmy ogrodniczych i szkółkarskich z kraju, mimo niekorzystnej pogody, odwiedziło ponad 20 tysięcy osób. „Najatrakcyjniejsze stoisko”, zaaranżowane w formie ogrodu, przygotowało Gospodarstwo Rolne i Ogrodnicze „Cztery Pory Roku” Mirosławy i Jerzego Grzymałów z Łomży.


Stoisko łomżyńskiego Gospodarstwa „Cztery Pory Roku” nie tylko pięknie się prezentowało, ale oferowało swoim klientom bogaty wybór drzew i krzewów ozdobnych. Dla wymagających klientów, którzy  poszukują nowych odmian roślin, dzięki którym ich ogrody będą wyjątkowe i niepowtarzalne przygotowali bogatą ofertę drzew i krzewów liściastych. Na wiosenne targi do Szepietowa przywieźli głóg dwuszyjkowy, który może wzbogacić niejeden ogród, a także drzewo Platan klonolistny, który był hitem jesiennych targów i został wyprzedany już pierwszego dnia.
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę