Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.um.lomza.pl

Ukwieci się Łomża

Główne zdjęcie
fot. um.lomza.pl

Już w tym tygodniu Pracownicy Zakładu Zieleni Miejskiej rozpoczną sadzanie na skwerach i klombach Łomży około 4 tysięcy bratków. Później w tysiącach i dziesiątkach tysięcy będą sadzone także inne odmiany. Łącznie będzie to około 200 tysięcy kwiatów, a ich koszt wyniesie ok. 150 tys. zł.


Jak podkreśla Łukasz Czech z biura prasowego ratusza, po bratkach – w drugiej połowie maja - posadzone zostaną kwiaty letnie, takie jak: szałwie, lobelie, żeniszki, pelargonie, aksamitki i begonie w różnych odmianach oraz całoroczne mrozy. Kwiaty nim trafią na zieleńce, skwery i do parków ich sadzonki wyrastają pod okiem specjalistów w miejskich szklarniach na Grabówce.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę