Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Złodzieje samochodowych radioodbiorników wpadli w ręce policji

Dwóch mieszkańców Łomży podejrzanych o włamania do samochodów i kradzieże znajdujących się w nich radioodbiorników i zestawów CB zatrzymali łomżyńscy policjanci. 20-letni Łukasz Ż. i 17-letni Adrian B. łącznie mieli dokonać 31 takich włamań z kradzieżami, przy czym niemal co trzeciego z nich dokonali w ubiegłym roku.

Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji złodziei zatrzymano pod koniec ubiegłego tygodnia. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych obu zwolniono do domu, a jako środek zapobiegawczy wobec podejrzanych prokuratura zastosowała dozór policyjny. Łukaszowi Ż. i  Adrianowi B. grozi od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.
W tej chwili trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionych z samochodów sprzętów. Policjanci nie wykluczają, że w tej sprawie  będą kolejni zatrzymani. Leończak wyjaśnia, że chodzi  tu przede wszystkim o osoby trudniące się paserką czy sprzedaż sprzętu pochodzącego z kradzieży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę