Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Staruszka zginęła na „ósemce”

W niedziele wieczorem doszło do tragicznego w skutkach wypadku w miejscowości Rutki-Kossaki w powiecie zambrowskim. Starsza kobieta zginęła pod kołami opla. Jak podają policjanci 66-letnia kobieta zza autobusu, z którego wysiadła, wyszła na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu osobowego. Zginęła na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 21.15. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Dla tirów podróżujących w kierunku Warszawy zorganizowano objazd przez Jeżewo i  Łomżę. 

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę